Czech English

ČlánkyČlánky: Urychlení objednávky - platba předem

Platba předem

Abychom Vám mohli nabídnout co největší komfort objednávání, snížili náklady na přepravu a urychlili dodání zboží, přistoupili jsme k následujícímu kroku.

U veškerých objednávek s volbou platby předem na náš účet k samotné expedici stačí, abyste nám na email zaslali potvrzení (printscreen) o provedené platbě z Vaší banky, na základě kterého bude zboží expedováno v co nejkratším termínu.

Věříme, že tímto krokem vyjdeme vstříc zákazníkům, pro které je platba předem na účet pohodlnější, ale kvůli rychlosti doručení volí možnost platby na dobírku.

NovinkyFacebook

ČlánkyČasté dotazy

Kolik sad potřebuji na jednu motorku, auto, čtyřkolku, kolo? Na jednu motorku, auto, čtyřkolku, kolo Vám vystačí jedna sada.

Rád bych objednal jiné než vyobrazené proužky, je to možné? Ano, budeme se snažit maximálně vyhovět všem Vašim požadavkům.

Vyrábíte i jiné samolepky než proužky na ráfky? Ano, vyrábíme jakékoliv samolepky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@prouzky-na-rafky.cz.

HodnoceníHodnocení

: HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Komentář: Skvělá cena, rychlé dodání a dobře vypadají. Doporučuji

Josef Kreuziger: HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Komentář: Perfektní komunikace, rychlá doba dodání. Nálepky vypadají přesně tak, jak si je domluvíte. Prostě maximální spokojenost.